Categoría:
LIGA SUB´22 FEMININA
LIGA SUB´22 MASCULINA
LIGA FGB PREMINI FEM.
LIGA FGB PREMINI MASC
1ª DIVISION MASCULINA
1ª Femenina
LIGA 1ª DIVISION AUT. FEMININA
LIGA 2ª DIVISION FEMININA
LIGA 2ª DIVISION MASCULINA
3ª DIVISION MASCULINA
LIGA 1ª DIV. JUNIOR FEMININA
2ª DIVISION JUNIOR FEMININA
LIGA 1ª DIV. JUNIOR MASCULINA
2ª DIVISION JUNIOR MASCULINO
LIGA 1ª DIV. CADETE FEMININO
2ª DIVISION CADETE FEMININA
LIGA 1ª DIV. CADETE MASCULINA
2ª DIVISION CADETE MASCULINA
PIZZA MOVIL 1ª DIV. INF. FEM.
PIZZA MOVIL 2ª DIV.INF.FEM.
PIZZA MOVIL 1ª DIV.INF. MASC.
PIZZA MOVIL 2ª DIV. INF. MAS.
PIZZA MOVIL 3ª DIV.INFANTIL
LIGA FGB MINIBASKET FEM.
LIGA FGB MINIBASKET MASC
MINIBASKET FEMENINA
MINIBASKET MASCULINA
COPA DIPUTACION ALEVIN
COPA DIPUTACION BENJAMIN
COPA DIPUTACION INF.FEM
COPA DIPUTACION INF.MASC
COPA DIPUTACION CAD.FEM
COPA DIPUTACION SEN.MASC
COPA DIPUTACION JUN.MASC
COPA DIPUTACION JUN.FEM
COPA DIPUTACION CAD.MASC
COPA PRIMAVERA MINI MASCULINA
COPA PRIMAVERA MINI FEMENINA
COPA DIPUTACION SEN.FEM
MINI BERGANTIÑOS
FERROL MINI MIXTO
PREMINIBASKET FEMENINO
PREMINIBASKET MASCULINO
PREMINI AROSA
COPA PRIMAVERA SENIOR
COPA PRIMAVEIRA JUN.MAS
COPA PRIMAVERA CAD.FEM
COPA PRIMAVERA CAD. MASCULINA
COPA PRIMAVERA INF.FEM
COPA PRIMAVERA INF.MAS.
COPA PRIMAVERA PREMINI
FASE PREVIA JR.MASC.
FASE PREVIA CAD. FEM.
FASE PREVIA CAD.MASC.
FASE PREVIA INF.FEM.
FASE PREVIA INF.MASC
FASE PREVIA JR.FEM.
COPA OUTONO JUN. FEMININA
COPA OUTONO JUN. MASCULINA
COPA OUTONO CAD. FEMININA
COPA OUTONO CAD. MASCULINA
COPA OUTONO INF. FEMININA
COPA OUTONO INF MASCULINA
COPA GALICIA SENIOR MASCULINA
COPA GALICIA SENIOR FEMININA
COPA GALICIA EBA
COPA GALICIA MINI MASC.
COPA GALICIA MINI FEM.
Temporada:
2019/2020
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
Resultados y Clasificación
|
Calendarios
|
Equipos
|
Próximos Partidos
Resultados y Clasificación
2015/2016 2ª DIVISION CADETE FEMININA
FASE ASCENSO NORTE
FASE ASCENSO SUR
CORUÑA-FER 2ª FASE A-1
CORUÑA-FER 2ª FASE A-2
CORUÑA-FER 2ª FASE A-3
CORUÑA-FER 2ª FASE A-4
LIGA REGULAR F-AROUSA
LUGO 5º PUESTO 5º PUESTO
LUGO 3º PUESTO Final
SEMIFINALES LUGO 1/2 Final
VIGO 2ª FASE 13º-15º
VIGO 2ª FASE 1º-4º
VIGO 2ª FASE 5º-8º
VIGO 2ª FASE 9º-12º
OURENSE OURENSE 1-4
OURENSE OURENSE 5-8
LIGA REGULAR SANTIAGO 1-3
LIGA REGULAR SANTIAGO 4-6
LIGA REGULAR A-CORUÑA
LIGA REGULAR B-COR/FER
LIGA REGULAR B-LUGO
LIGA REGULAR C-OURENSE
LIGA REGULAR D-SANTIAGO A
LIGA REGULAR D-SANTIAGO B
LIGA REGULAR E1-VIGO
LIGA REGULAR E2-VIGO
Jornada 1 08/05/2016
Jornada 2 15/05/2016
Jornada 3 22/05/2016
Jornada 4 29/05/2016
Jornada 5 05/06/2016
Jornada 6 12/06/2016
Resultados Cruzados
Jornada 6 12/06/2016
BE ONE C.B. RIA DE RIBADEO - MARISTAS CHAMPAGNAT
57-65
12/06/2016
12:00
COSTA ARTABRA CONCELLO DE NEDA - PELETEIRO
53-43
12/06/2016
10:00
Clasificación Jornada
Equipo
P.J.
P.G.
P.P.
P.F.
P.C.
PTO.
R.
1
MARISTAS CHAMPAGNAT
6
5
1
353
293
11
+2
2
COSTA ARTABRA CONCELLO DE NEDA
6
4
2
333
317
10
+1
3
PELETEIRO
6
3
3
315
317
9
-1
4
BE ONE C.B. RIA DE RIBADEO
6
0
6
288
362
6
-6
Clasificación Final
1
MARISTAS CHAMPAGNAT
2
CIA.MARIA VIGO
3
COSTA ARTABRA CONCELLO DE NEDA
4
C.B. ARXIL C
5
PABELLON OURENSE
6
PELETEIRO
7
BE ONE C.B. RIA DE RIBADEO
8
C.B. BAIONA-TORVIGO
9
NOIA MUEBLES MUÑIZ
10
LA SALLE
11
C.B SANTA BAIA
12
LA SALLE PROYDE
13
COMPAÑÍA DE MARÍA STGO
14
PIO XII FEDESA
15
INSTITUTO ROSALIA PIO XII
16
MM NAUTICA&ALFONSIN ABOGADOS
17
INFORDEZA BASKETDEZA
18
ROTULOS AGEITOS CBPS
19
SEIS DO NADAL-COIA
20
CELTA BOSCO CELESTE
21
COLEXIO MARIANO
22
C.B. TUI MATILDE@ROSANNA
23
SALESIANOS TIENDAS MI CASA
24
CELTA BOSCO NEGRO
25
APÓSTOL
26
SEIS DO NADAL CELSO EMILIO FERREIRO
27
PBB B
28
C.B. NIGRAN
29
E.D.M/C.B. CASELAS
30
MIRALBA
31
SAN JOSE-SAUCES
32
BOSCO SALESIANOS
33
C.B.ALLARIZ
34
BLANCO AMOR-EL CARMEN
35
BLANCO AMOR V&Q
36
CB XUVENTUDE VERIN
37
CB VAL DE LEMOS-TNGO
38
EIDOEMPRESA AB XINZO
39
C.B. ARXIL B
40
EXTRUGASA RIO ULLA
41
CLB N
42
C.B. O GROVE AMALFI
43
MECO TAPERIA ALDARA
44
MARIN PEIXEGALEGO
45
C.B.ARXIL D
46
MECO PELUQUERIA Q'KORTE
47
ESTUDIANTES LUGO LEYMA NATURA
48
CARFERLO C. B. VIVEIRO
49
C. B. BURELA
50
ENSINO
51
CIDADE DE LUGO
52
PAN DE MONDOÑEDO