Categoría:
LIGA SUB´22 MASCULINA
LIGA FGB PREMINIBASKET MASC
LIGA FGB PREMINI FEMININO
CLINICAS GAIAS 1ª DIVISION
1ª NACIONAL FEMENINA (FBPA)
LIGA 1ª DIVISION AUT. FEMININA
LIGA 2ª DIVISION FEMININA
LIGA 2ª DIVISION MASCULINA
LIGA SUB´22 FEMININA
LIGA 1ª DIV. JUNIOR FEMININA
2ª DIVISION JUNIOR FEMININA
COPA PRIMAVEIRA JUNIOR FEM.
LIGA 1ª DIV. JUNIOR MASCULINA
2ª DIVISION JUNIOR MASCULINO
COPA PRIMAVEIRA JUN.MAS
LIGA 1ª DIV. CADETE FEMININO
2ª DIVISION CADETE FEMININA
COPA PRIMAVERA CAD.FEM
LIGA 1ª DIV. CADETE MASCULINA
2ª DIVISION CADETE MASCULINA
COPA PRIMAVERA CAD. MASCULINA
PIZZA MOVIL 1ª DIV. INF. FEM.
PIZZA MOVIL 2ª DIV.INF.FEM.
COPA PRIMAVERA INF.FEM
PIZZA MOVIL 1ª DIV.INF. MASC.
PIZZA MOVIL 2ª DIV. INF. MAS.
COPA PRIMAVERA INF.MAS.
LIGA FGB MINIBASKET FEM.
LIGA FGB MINIBASKET MASC
3ª DIVISION MASCULINA
4ª DIVISION MASCULINA
COPA PRIMAVERA SENIOR MASCULIN
MINIBASKET FEMENINA
MINIBASKET MASCULINA
COPA PRIMAVERA MINIBASKET
PREMINIBASKET FEMENINO
PREMINIBASKET MASCULINO
COPA PRIMAVEIRA PREMINIBASKET
COPA OUTONO JUNIOR FEMININA
COPA OUTONO JUNIOR MASCULINA
COPA OUTONO CADETE FEMININA
COPA OUTONO CADETE MASCULINA
COPA OUTONO INFANTIL FEMININA
COPA OUTONO INFANTIL MASCULINO
COPA GALICIA SENIOR MASCULINA
COPA GALICIA SENIOR FEMININA
COPA GALICIA EBA
COPA GALICIA MINI FEMININO
COPA GALICIA MINI MASCULINA
FASE PREVIA JUNIOR MASCULINA
FASE PREVIA CADETE MASCULINA
FASE PREVIA CADETE FEMININA
FASE PREVIA INFANTIL FEMININA
FASE PREVIA INFANTIL MASCULINA
Temporada:
2019/2020
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
Resultados y Clasificación
|
Calendarios
|
Equipos
|
Próximos Partidos
Resultados y Clasificación
2014/2015 3ª DIVISION MASCULINA
PLAY.OFF OURENSE Final
FASE ASCENSO NORTE
FASE ASCENSO CENTRO
FASE ASCENSO SUR
FASE DESCENSO NORTE
FASE DESCENSO CENTRO
FASE DESCENSO SUR
PLAY.OFF OURENSE 1/2 Final
AROUSA COPA PRIMAVERA AROUSA
LIGA REGULAR A-COR/FER
2º FASE VIGO 13º-15º
2º FASE VIGO 1º-4º
2º FASE VIGO 5º-8º
2º FASE VIGO 9º-12º
LIGA REGULAR B-LUGO
LIGA REGULAR C-OURENSE
LIGA REGULAR D-SANTIAGO
LIGA REGULAR E1 VIGO
LIGA REGULAR E2 VIGO
LIGA REGULAR F-AROSA
Jornada 1 29/03/2015
Jornada 1 29/03/2015
ACAD.PROXECTO VALENZA - IMPRENTA CB
61-33
28/03/2015
19:30
Cuadro Clasificación
Clasificación Final
1
A X SAGRADO CORAZON
2
PBB "B"
3
DSIGUAL-LAXE
4
SUMINISTROS LA RONDA
5
BONAVAL-LA SALLE
6
MERENAUTO MONTROVE
7
C.A.B.CONXO
8
C.B. PUERTO VIGO
9
ILLA DE AROUSA
10
ROUGE SETENTAS
10
TERMISET IRMANDIÑOS
11
FUCOBET
12
ACAD.PROXECTO VALENZA
13
IMPRENTA CB
13
X. DUBRESA
14
CB. GROVE TURIMARES
15
ARROCERIA OS CACHIVACHES
15
DINAMO CBAJ CULLEREDO
16
RÍAS BAIXAS A
17
FUNDACION CULLEREDO
18
STA. CRISTINA CBA
19
BALONCESTO SAR
20
MECO FISIOTERAPIA SOLPOR
20
RUBENSPORT-MAR PAZ
21
PRAIA AUGAS SANTAS RIBADEO
22
RIAS BAIXAS C
22
NOIA
23
BASQUET CORUNA
24
NEWTON FORMACIÓN TERRA CHÁ
25
BCO ACEITES ABRIL BOSCO
26
S.D.C. GARABOLOS
27
BASKET RIBADULLA
28
AIREXA NIGRAN "B"
29
EXTRUGASA RIO ULLA
30
SIGALTEC
31
OPTICAS GALERIAS
31
C. B. BECERREÁ
32
C.B. MOS CERVECERIA BLUSS
33
CB ALARICANO
34
SANTA BAIA
35
SEIS DO NADAL - COIA
36
BALONCESTO CIDADE DE LUGO
37
C.B. SAN PELAYO
38
U.R.E.C.A.
39
CB CARTELLE
40
C.B.CASELAS
41
C.B. ARCADE
42
RÍAS BAIXAS B
43
C.D.R. FERROL
44
C.B. RODABALLO
45
CB XUVENTUDE VERIN
46
ABRENTE BARBADAS
46
ADFRO
47
CB EL DOCE - CONCEPT SPAIN
48
VIGO 90'S
49
C. B. BURELA
50
CAB ARZUA AMIGOS DEL VIA
50
EIDOEMPRESA AB XINZO
51
XERION
52
C. B. AMES
53
ENFOCA ASESORES
54
NOVOBASKET ADEMAR
55
ESTUDIANTES PONTEVEDRA
56
EL PATIO OLEIROS
65
C.B.SAN CIBRAO