Categoría:
Cto. España 1ªDiv. Fem.
1ª DIVISION SÉNIOR MASCULINA
LIGA 2ª DIVISION MASCULINA
3ª DIVISION MASCULINA
4ª DIVISION MASCULINA
LIGA 1ª DIVISION AUT. FEMININA
LIGA 2ª DIVISION FEMININA
LIGA 1ª DIV. JUNIOR FEMININA
2ª DIVISION JÚNIOR FEMININA
LIGA 1ª DIV. JUNIOR MASCULINA
2ª DIVISION JUNIOR MASCULINO
LIGA 1ª DIV. CADETE FEMININO
2ª DIVISION CADETE FEMININA
LIGA 1ª DIV. CADETE MASCULINA
2ª DIVISION CADETE MASCULINA
LIGA 1ª DIV. INFANTIL FEMININA
2ª DIV INFANTIL FEMININA
LIGA 1ª DIV.INFANTIL MASCULINA
2ª DIVISION INFANTIL MASCULINA
MINIBASKET FEMENINA
MINIBASKET MASCULINA
PREMINIBASKET FEMENINO
PREMINIBASKET MASCULINO
Temporada:
2019/2020
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
Resultados y Clasificación
|
Calendarios
|
Equipos
|
Próximos Partidos
Rachas de Equipo
2011/2012 PREMINIBASKET MASCULINO
AROUSA MASC/FEM/MIX MASC/FEM/MIX 1
LUGO FINAL PROVINCIAL 1/2 Final
LUGO FINAL PROVINCIAL Final
MIXTO SANTIAGO FASE MIXTO 1
MIXTO SANTIAGO FASE MIXTO 2
3º PUESTO PROVINCIAL LUGO Final
1º al 4º OURENSE BENJAMIN OURENSE
5º AL 10º OURENSE BENJAMIN OURENSE
11º AL 14º OURENSE BENJAMIN OURENSE
FERROL FINALES GRUPO 1
FERROL FINALES GRUPO 2
FERROL FINALES GRUPO 3
SANTIAGO CRUCES UNO
AROUSA FASE FINAL 1/2 Final
3º PUESTO LUCENSE Final
5º PUESTO LUCENSE Final
SANTIAGO MIXTO UNICO
SANTIAGO MAS. JORNADA
AROUSA FASE FINAL Final
3º-4º AROUSA Final
AROUSA MASC/FEM/MIX MASC/FEM/MIX 2
AROUSA RECREATIVO MASC. RECR.
CLASIF. CORUÑA A
CORUÑA RECREATIVO A-1
CORUÑA RECREATIVO A-2
CORUÑA RECREATIVO A-3
CLASIF. CORUÑA B-1
CLASIF. CORUÑA B-2
CLASIF. CORUÑA C
FERROL UNICO
LUGO FASE FINAL GRUPO I
LUGO FASE FINAL GRUPO II
OURENSE CLASIF. GRUPO-A
OURENSE CLASIF. GRUPO-B
MASCULINO SANTIAGO FASE MASCULINO I
MASCULINO SANTIAGO FASE MASCULINO II
VIGO DVB
VIGO FGB
VIGO XI Liga Escolar PBB
CLASIF. LUGO GRUPO A
CLASIF. LUGO GRUPO B
SANTIAGO MASCULINO UNICO
SANTIAGO MIXTO UNICO
ARTAI B
CALASANCIO
CALASANZ
ESCLAVAS
JESUITINAS
LATORRE
LICEO LA PAZ B
OBRADOIRO FEM
Rachas ARTAI B
Jornada
Partido
Resultado
Fecha
Hora
1
ARTAI B - JESUITINAS
4-54
13/11/2011
00:00
2
CALASANCIO - ARTAI B
53-3
19/11/2011
00:00
3
CALASANZ - ARTAI B
28-50
27/11/2011
12:00
4
ARTAI B - OBRADOIRO FEM
30-21
03/12/2011
11:00
6
ARTAI B - LATORRE
33-37
15/01/2012
12:00
7
LICEO LA PAZ B - ARTAI B
0-2
22/01/2012
12:00
9
ESCLAVAS - ARTAI B
53-20
05/02/2012
11:00